فيلم فيلم .

فيلم

سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016

سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016

سريال كره اي يك درصد از هر چيزي كه قرار است در تاريخ 30 سپتامبر 2016 در 20 قسمت پخش شود روايت عاشقانه اي است كه با بي ميلي دو طرف آغاز مي شود. سريال كره اي يك درصد از هر چيزي كه در سال 2003 ساخته شده است، يك بار ديگر با محوريت همان داستان قبلي ساخته مي شود.

 سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016

(One Percent of Anything)

پيشگفتار درباره سريال كره اي يك درصد از هر چيزي (Something About 1% (2016

سريال يك درصد از هرچيزي كه بر اساس رماني به همين نام در سال 2003 ساخته شده بود بار ديگر در نسخه ي جديدش از 30 سپتامبر 2016 تا 5 اكتبر 2016 در 20 قسمت پخش خواهد شد. داستان سريال كره اي يك درصد از هر چيزي كه در سال 2003 ساخته شد، درباره زندگي معلمي است كه به پول علاقه دارد و در عين حال فردي خونگرم و مهربان است. يك روز معلم به پيرمردي كمك مي كند و پيرمرد او را براي نوه خود در نظر مي گيرد. پدربزرگ براي اين كه نوه اش را مجبور به ازدواج كند، وصيت مي كند تمام ثروتش به كسي برسد كه با اين دختر معلم ازدواج كند. نوه پيرمرد كه فردي سركش و بد رفتار است براي اين كه ثروت پدربزرگش به او برسد، پاي توافقي با پدربزرگ خود مي رود... با تدبير پدربزرگ، كار غير ممكن 99 درصدي با يك درصد شانس به بهترين رابطه تبديل مي شود. به نظر مي رسد سريال كره اي يك درصد از هر چيزي جزء سريال هاي پر طرفدار كره اي شود.

خلاصه داستان سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016

داستان ورژن جديد سريال كره اي يك درصد از هر چيزي درباره پسري باهوش از يك خانواده ثروتمند است كه به دستور پدربزرگش مجبور مي شود با يك معلم قرارداد 10 ماهه اي ببندد. او هرگز اين زن را در زندگي اش نديده است و داستان زماني زيبا مي شود كه با وجود تمام مخالفت هايش، كم كم عاشق اين زن مي شود.

مشخصات كلي سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016

نام: يك درصد از هر چيزي

نام لاتين:  One Percent of Anything

ژانر: رمانس، كمدي
تعداد قسمت ها: 20 اپيزود
زمان پخش سريال يك درصد از هر چيزي: سه شنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 9

معرفي بازيگران سريال One Percent of Anything

بازيگران اصلي سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016

ها سوك جين در نقش لي جائه اين

جون سو مين در نقش كيم دا هيون

ساير بازيگران سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016

  1. Seo Eun Chae as Han Joo Hee
  2. Kim Hyung Min as Min Tae Ha
  3. Im Do Yoon as Jung Hyun Jin
  4. Kim Sun Hyuk as Kim Hyung Joon
  5. Lee Hae In as Soo Jung
  6. Choi Sung Jae as Jung Sun Woo
  7. Jo Jae Ryong

تصاوير بازيگران نقش اصلي سريال كره اي يك درصد از هرچيزي

ها سوك جين

ها سوك جين در سريال يك درصد از هرچيزي

جون سو مين

بازيگران سريال يك درصد از هر چيزي

منبع : اختصاصي وبگردها


برچسب: سريال هاي upcoming، سريال هاي 2016 كره اي، سريال هاي كره اي 2016، سريال كره اي يك درصد از هر چيزي، سريال كره اي One Percent of Anything، سريال كره اي يك درصد از هر چيزي 2016، داستان سريال كره اي يك درصد از هر چيزي، سريال يك درصد از هر چيزي 2016، سريال Something About 1%،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۴۸:۱۲ توسط:مهدي رزاقي موضوع:

مرجان محتشم: مثل برخي براي ماندگاري تن به روابط نامشروع و غيراخلاقي ندادم

مرجان محتشم: مثل برخي براي ماندگاري تن به روابط نامشروع و غيراخلاقي ندادم

بعد از 8 سال سكوت مطلق در سينما ايران نظرم را درمورد ابزار ماندگاري در عرصه سينما متاسفانه ارتباطات برخي بازيگران با عوامل فيلم مي دانم، البته فكر مي كنم سكوت 8 ساله من پاسخ مناسبي به اين سوال است.

كساني در سينماي ايران قدرت كاذب بدست آوردند كه لياقت ماندن در اين عرصه را نداشتند و برخي كه مردم دوستشان دارند از صحنه حذف مي شوند در واقع يكسري قرباني ماندگاري گروه ديگر مي شوند.

محتشم با بيان اينكه من نان موقعيتم را نخوردم افزود: من در اوج موقعيت كاري ام در مصاحبه هاي مكرر بيان كردم كه به صورت مداوم كار نخواهم كرد، به دليل اينكه به هر قيمتي حاضر نيستم در عرصه سينما باشم با اينكه عاشق كارم هستم.

محتشم تاكيد كرد: محبوبيت بين مردم چيزي نيست كه بتوان به راحتي آن را بدست آورد ولي متاسفانه برخي ستارگان به دليل ابزار شدن و ارتباطات غيراخلاقي كه باعث شرمندگي و تاسف است محبوب شدند كه به اعتقاد من اين محبوبيت نيست.

وي ادامه داد: چرا مرجان محتشم به عنوان يك بازيگر بدون حاشيه و كسي كه اكثريت مردم از هر قشر و تيپي اعم از جامعه مذهبي و يا جامعه مدرن و ... قبولش دارند و بايد به خاطر اعتقاد به خدا و نپذيرفتن يكسري روابط غيراخلاقي از جامعه هنر حذف شوند و انگ مغرور بودن را بخورد؟!

محشتم افزود: من از مرجان محتشم بودن ضربه خوردم زيرا براي من پارامتر هاي اخلاقي مهم تر از هر موضوع ديگري است حتي به قيمت 8 سال سكوت و مدت ها جدايي از كاري كه دوستش داشته باشم و به خاطر اين دل آزردگي ها حاضر به ادامه فعاليت در عرصه سينما با اين وضعيت نيستم.

بازيگر سريال «پس از باران» ادامه داد: همانطور كه گفتم جايي براي كساني كه بخواهند با اعتقاد به خدا در عرصه ي سينما فعاليت سالم داشته باشند نيست و متاسفانه برعكس كساني كه تن به ارتباطات نامشروع مي دهند در اين عرصه بالا مي روند.

وي با بيان اينكه اين روزها با يك بيماري دست و پنجه نرم مي كند درباره شرايط بيمه خود گفت: من حتي در حال حاضر يك دفترچه بيمه هم ندارم و اكنون با اين شرايط گاهي از طريق طراحي داخلي ساختمان امرار معاش مي كنم و از طرفي حتي نوشته هاي من هم به دليل مرجان محتشم بودن چاپ نمي شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران


برچسب: مرجان محتشم كجاست؟، تن فروشي در سينماي ايران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۵۴:۵۰ توسط:مهدي رزاقي موضوع: